ویژه
ویژه
المپیک 2020 توکیو| استکی: مصدومیت شه‌بخش جای نگرانی ندارد/ او به مبارزه روز چهارشنبه می‌رسد

سرمربی تیم ملی بوکس گفت: شه‌بخش مشکلی بابت مصدومیت ندارد و به مبارزه روز چهارشنبه خواهد رسید.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم از توکیو، علیرضا استکی سرمربی تیم‌ملی بوکس ایران بعد از پیروزی دانیال شه‌بخش مقابل قهرمان آفریقا گفت: حریف دانیال خیلی قدَر بود اما بوکسور کشورمان روی رینگ خیلی خوب و با فکر مبارزه کرد. خوشبختانه توانست مقتدرانه هم در سه راند قهرمان آفریقا را شکست دهد.

وی افزود: خیلی خوب حریف را آنالیز کرده بودیم، چون قبلا با حریف مراکشی مبارزه کرده بود و شناخت کافی از این حریف داشتیم. دانیال هوش بالایی دارد و این قضیه کمک کرد تا بهتر از محمد ماهوت مبارزه کند. محمد ماهوت به دلیل اینکه توان مقابله با شه‌بخش را نداشت در فکر آسیب زدن بود.

استکی در مورد گارد خاص شه‌بخش گفت: دانیال راحت‌تر با گارد پایین مبارزه می‌کند. دارای انعطاف بدنی بالایی است و خیلی خوب حرکات جابجایی را انجام می‌دهد. در واقع دانیال راحت اسیر مشت‌های حریف نمی‌شود که از حُسن‌های مبارزه‌ای او است.

سرمربی تیم‌ ملی در مورد آسیب‌دیدگی شه‌بخش گفت: متاسفانه دانیال در راند سوم مصدوم شد و پیشانی‌اش شکاف عمیقی برداشت اما جای نگرانی نیست و به مبارزه روز چهارشنبه خواهد رسید.

وی تصریح کرد: متاسفانه با تغییر مسابقه از دوشنبه به روز شنبه دانیال مجبور به کم کردن دو و نیم کیلو وزن شد که این کم کردن وزن تا حدودی در مبارزه امروز او تاثیر داشت.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط